درحال بارگذاری ...


آموزش و اصلاح روابط جنسی

رابطه جنسی موضوعی است که هر زوجی نیازمند به آن هستند و یکی از اصلی ترین نیازهای زوج برایازدواج می باشد و داشتن رابطه جنسی خوب می تواند به تداوم زندگی زوجین بیانجامد. اما رابطه زناشویی صحیح هم نیازمند رعایت نکاتی است که با انجام آن می توان به هرچه بهتر انجام دادن رابطه کمک شایانی کند.
روابط جنسی و نزدیکی یک رابطه یک سویه نیست که هر کس فقط به فکر خواسته ها و نیازهای شخصی خویش باشد بلکه روابط جنسی یک رابطه دوسویه است که هر یک از طرفین ضمن توجه به خواسته ها و نیازهای خود باید به خواسته ها و نیازهای طرف دیگر نیز توجه نماید. پس تنها زمانی باید به روابط جنسی و نزدیکی اقدام کرد که دو طرف آمادگی برقراری رابطه جنسی را داشته باشند. بیش از آنکه تعداد روابط جنسی و نزدیکی در زندگی زناشویی اهمیت داشته باشد کیفیت روابط جنسی است که اهمیت دارد .
رابطه جنسی از منظر روانشناسی اهمیت زیادی دارد و در صورتی که به درستی صورت نگیرید، سبب مشکلات زیادی در رابطه عاطفی زوجین می شود. متاسفانه بسیاری از افراد، حتی با وجودی که در سنی بالاتر از بلوغ جسمانی هستند، از رابطه جنسی مناسب اطلاعی ندارند. بسیاری از جوانان، فیلم های پورن را محور روابط جنسی خود قرار می دهند و این موضوع به روابط عاطفی و جنسی آنها، آسیب جدی وارد می کند.

 http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2017/08/what-is-anxiety.jpg

کلیه حقوق این سایت برای کلینیک روانشناسی بهار محفوظ و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع میباشد.