درحال بارگذاری ...درباره ما

همکاران کلینیک روانشناسی بهار


مدیر کلینیک روانشناسی بهار

دکتر زهرا بهاری

به نام مهربان ترین مهربانان

انگیزه افزودن شادکامی و آرامش در زندگی هموطنانم و بهبود سلامت روان جامعه همچنین جاری شدن موفقیت های خانوادگی و شخصی در تمام لحظات آنها طی سالیان متوالی دغدغه اصلی من و همکارانم بوده است که سرانجام  با آغار به کار کلینیک روانشناسی و مشاوره بهار آمادگی داریم تا در تمامی مراحل زندگی همراهتان باشیم .

این مرکز با کادری مجرب در تخصص ها ی مختلف در فضایی آرام و خالی از تنش ها و استرس های محیط بیرونی امروزمان، پذیرای مراجعین محترم می باشد . تیم همکاران ما با سپری کردن مدارج بالای تحصیلی و تجربیات ارزنده همراه با گواهینامه های داخلی و بین المللی از مراکز معتبر اروپایی، در حوزه های کودک ، نوجوان ، روابط زوجی،  تعاملات بین فردی ، روان درمانی ، اعتیاد ، اضطراب ، افسردگی و … آماده خدمت رسانی می باشند.

از فعالیت های بسیار مفید کلینیک بهار برگزاری کارگاهها و کلاس های آموزشی برای اقشار مختلف و در مجموعه های سنی گوناگون می باشد.

ما  با نگاه ویژه به کودکان و آینده سازان ایران بزرگ سعی کردیم با کمک متخصصین مطرح این حوزه فضای خاصی را برای بازی درمانی و مشاوره در نظر بگیریم تا کودکانمان به دور از تنش ، خود را در فضای بازی کودکانه حس نمایند .

تمام تلاش این تیم کارآمد رسیدگی به معضلات جامعه و نسل جوان است که در مرحله آمادگی پیش از ازدواج قرار دارند . کلینیک بهار با استفاده از فضای آموزشی منحصر به فرد خود و اساتید برجسته اقدام به مشاوره قبل و پس از ازدواج به منظور آماده سازی جوانان و آگاهی آنها به مسائل مرتبط با انتخاب همسر اقدام نموده است .

از آنجا که شکاف موجود در دوره کودکی و نوجوانی باید پر شود از متخصصین مجرب در حوزه نوجوان نیز جهت مشاوره و رفتار درمانی بهره میبریم و همکاری کلینیک روانشناسی بهار با بهترین مدارس تهران بمنظور حل معضلات رفتاری و ارتباطی نوجوانان به همراه مشاوره تحصیلی از دست آورد های این مجموعه است . مشاوره تحصیلی و بخصوص کنکور و آماده سازی روانی برای موفقیت در آزمون ورودی به همراه آموزش تکنیک های مربوطه نیز یکی از خدمات شایان ما خواهد بود .

از سایر فعالیت های این مرکز اجرا و تفسیر آزمون های هوش ، شخصیت ، استعداد یابی ، افسردگی، استخدامی و … می باشد که در انتها جواب آزمون ها به صورت مکتوب و با نمودار به عزیزان داده خواهد شد.

امکانات و خدمات کلینیک روانشناسی بهار مختص همه هموطنان است که برای آن دسته از عزیزانی که امکان مراجعه حضوری ندارند استفاده از فضای انلاین و مجازی همچون  تله نوروفیدبک، اسکایپ، آزمون های آنلاین و شبکه های مجازی در نظر گرفته شده است .

در این وب سایت بخشی از تست های به صورت آنلاین و کاملا رایگان قابل استفاده است و امکاناتی مثل مقالات، مطالب خواندنی و آموزشی، آزمون های آنلاین رایگان و کارگاه های مختلف و البته امکانات پژوهشی برای متخصصین فراهم شده است .

رسیدن به این هدف بزرگ بدون خواست خداوند مهربانی ها و همراهی همکاران عزیزم میسر نبوده است و از همه عزیزانی که بنده را در ارائه خدمت به کشورم همراهی میکنند سپاسگزارم .


درباره دکتر بهاری بیشتر بدانید


http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2015/12/bahari02.jpg
http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2015/12/6cb71490-dd08-4e7e-beeb-c3c6091961db.jpg

دکتر وحید

دارابی – روانپزشک
http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2015/12/0798f810-6526-4e22-8b69-f848db0c6324.jpg

دکتر داوود

ذوالفقاری
http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2015/12/shayesteh.jpg

دکتر محمد

شایسته


http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2015/12/pouya.jpg

عاطفه

پویا
http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2017/08/rezaie.jpg

محمود

رضایی
http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2015/12/WhatsApp-Image-2018-08-26-at-16.08.10-1.jpeg

زهرا

اسمی
http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2017/08/keshavarz.jpg

دکتر صفورا

کشاورز
http://www.baharps.com/wp-content/uploads/2017/08/shafagh.jpg

سعیده

شفق

کلیه حقوق این سایت برای کلینیک روانشناسی بهار محفوظ و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع میباشد.